Gupexamens Juni 2021

Geplaatst op 16-06-2021.

NIEUWEGEIN, 16.06.2021 โ€“ Afgelopen maand konden onze leden laten zien dat ze klaar zijn voor de volgende stap in hun Taekwon-Doย carriรจre. In zowel Nieuwegein als Amersfoort werden gekleurde band examens gehouden.

Doorzettingsvermogen en Hoog Niveau

De afgelopen maanden hebben onze jeugdleden en gekleurde banden doorzettingsvermogen laten zien! Het was niet makkelijk om online en buiten te werken aan je examenonderdelen. Ondanks dit was het niveau tijdens het examen hoog. Hier en daar kwamen wat zenuwen om de hoek kijken, maar iedereen van harte gefeliciteerd met jullie nieuwe graduatie!

Nu dit examen is afgerond, en jullie bewezen hebben om meer te leren, zullen wij aan de slag gaan om de volgende stappen te zetten in jullie Taekwon-Do carriรจre. Allemaal nogmaals gefeliciteerd met jullie wel verdiende nieuwe graduatie!